Skip to content

Diagnostika na InBody

in-body-230
vstupni-mereni-843x916

Máte možnosť využiť  bezbolestné vyšetrenie tela s pomocou prístroja InBody 230 alebo vyššej verzie InBody 270. In Body je založené na stanovení odporu pri neškodnom prietoku elektrického prúdu telom. Iný odpor má totiž v organizme voda, inak vedú elektrický prúd svaly a inak tuk. Podstatné pre meranie a na výpočet je, ešte koľko máte rokov a aký ste vysoký. A samozrejme, či ste muž alebo žena.

Prístroj presne zistí rozloženie segmentálnej svaloviny v horných i dolných končatinách a v oblasti brucha. Počas jedného merania sa zároveň zistí množstvo tuku v tele a jeho presné uloženie v kilogramoch  i percentách.  Z vyšetrenia je potom zrejmé kde máte tuk uložený , či je uložený pod pokožkou alebo vnútri brucha okolo vnútorných orgánov ( pečeň, obličky, črevá ) a či teda predstavuje len kozmetický defekt alebo kardiovaskulárne riziko vzniku náhleho infarktu myokardu či iných kardiovaskulárnych ochorení.

Prístroj zistí aj presnú hodnotu viscerálneho (vnútrobrušného) tuku v cm2, čo je veľkou výhodou oproti iným druhom prístrojov, ktoré spravidla určia len určitý stupeň.

Vďaka analyzátoru sa presne poznajú aj ostatné parametre prípadnej obezity ako BMI ( Body mass index ), percento tuku v tele v rôznych oddieloch, hodnota WHR ( pomer pásu a bokov tela ), minimálna kalorická potreba, množstvo celkovej vody v tele a presná hmotnosť kostí v tele.

KONTAKT

Ing. Ján Mikulka
+421 905 500 846
info@zdravacesta.sk
Andreja Kmeťa 32
036 01
Martin

SOCIÁLNE SIETE

Všetky práva vyhradené © 2024 zdravacesta.sk