Skip to content

Referencie

Damián G. ,  26 rokov,  Martin    –    S poradenstvom pána Mikulku som bol veľmi spokojný.  Po prvotných meraniach  mi  nastavil režim a spoločne sme začali  s pravidelnými stretnutiami, kde sme rekapitulovali týždeň. Vždy po mesiaci sme mali aj kontrolné meranie na InBody.  Za 2 mesiace sa mi podarilo len zmenou stravovania zhodiť  10  kg.  Sám som tomu neveril, že sa to dá zhodiť len stravou a zmenou režimu.

Ivan Š.,  33 rokov, Martin – S Jankom Mikulkom som dlhoročný priateľ. Trpel som obezitou, pretože som sa nenaučil správne stravovať.  Janko to na mne videl  a keďže sa venuje výživovému poradenstvu, opýtal sa ma, či to nechcem skúsiť. Ja som súhlasil a dohodli sme si prvé stretnutie. Pozreli sme sa na stravovací režim a začali sme ho postupne upravovať, meniť, vylepšovať atď. Proste krok za krokom. Výsledok: za obdobie 12 mesiacov som znížil množstvo telesného tuku o viac ako 35kg.  Cena vs služba je veľmi prijateľná.    Jána Mikulku  hodnotím ako veľmi priateľského a ľudského človeka, zodpovedného za svoju prácu s profesionálnym prístupom.

Gitka H.,  48 rokov, Sučany – Milý Janko, chcem sa Ti poďakovať za pomoc pri likvidovaní nejakých pár kg  tuku  naviac. Niekto by povedal, prečo a z čoho chceš chudnúť, veď chodíš do fitka 3x do týždňa. Síce chodím, ale po odvážení a premeraní môjho tela som zistila, že viscerálny (vnútrobrušný ) tuk je dosť vysoký, a tak som oslovila Janka a spolu sme sa popasovali s mojim prístupom k jedlu a stravovaniu celkovo. Aby bolo jasné, žiadnu diétu som nezačala, len som začala jesť a to doslova. Jediné, čo som obmedzila sú sladkosti. Samozrejme aj čokoládu si dám, aj ten koláčik, ale už viem, že to nejem každý deň…   A ako to dopadlo: začiatok našej cesty január 2023- tuk 22,8 kg a viscerálny 102,1 cm2. O 3 mesiace neskôr apríl 2023 – tuk 16,5 kg(menej o 6,3kg) a hodnota viscerálneho tuku 67,8 cm2 (t.j. -34,3 cm2). Myslím, že som to zvládla. Dôležité je , aby mal človek upratané v hlave a uvedomil si, že to nerobí pre niekoho iného. Je to pre mňa a moje zdravie. Janko robíš to dobre, ĎAKUJEM

Monika P., 44 rokov, Sučany,  S poradenstvom pána Mikulku som veľmi spokojná. Má priateľský prístup a vie dobre vysvetľovať čo je vhodné v každodennom stravovaní a čo nie. S jeho pomocou sa mi podarilo, len na základe úpravy stravy a mininimálneho cvičenia zhodiť 15 kg. Aj napriek mojim zdravotným ťažkostiam, váha išla dolu, aj keď to trvalo dlhšie ako u iných. Pán Mikulka je veľmi dobrý motivátor, nevyvíja tlak, má individuálny prístup a je zhovievavý čo sa týka plánovania si stretnutí. Som veľmi rada, že som vyhľadala jeho pomoc a odporučujem to každému, kto sa snaží nejaké to kilo zhodiť.

KONTAKT

Ing. Ján Mikulka
+421 905 500 846
info@zdravacesta.sk
Andreja Kmeťa 32
036 01
Martin

SOCIÁLNE SIETE

Všetky práva vyhradené © 2024 zdravacesta.sk