Skip to content
moj-pribeh

Môj príbeh

Volám sa Ján Mikulka a som dlhšie mladý (ročník 1965).  Moja životná cesta od študenta SPŠS v Martine, absolventa VŠDS v Žiline cez zamestnanca, vedúceho pracovníka , ma v roku 1995 odklonila na dráhu podnikania a to do úplne inej oblasti ako som študoval.

V roku 2000,  keď som  prijal možnosť byť partnerom Amway, ma zvlášť z jej portfólia zaujali doplnky stravy od firmy NUTRILITE.  Nielen mne,  ale aj ľuďom v mojom okolí  priniesli pozitívnu osobnú skúsenosť.  Ako prichádzali informácie a vedomostioblasti zdravia, zdravého životného štýluvýživy, tak sa postupne vo mne prebúdzala vášeň pracovať v tejto oblasti a nenechať si nadobudnuté znalosti len pre seba. V súčasnosti je mojim zámerom odovzdať ďalej získané vedomosti, znalosti  a  informácie  zo školení, seminárov a kurzov a pomôcť tak tým, ktorí hľadajú osobitý prístup a súčasne zdieľať s ľuďmi špičkové produkty, ktorým sám dôverujem.  V dnešnej dobe Vám viem prehodnotiť  Váš životný štýl, navrhnúť jeho zmenu, pomôcť vyriešiť nadváhu (alebo podvýživu), pripraviť stravovací plán, zabezpečiť analýzu prvkov z vlasov, uskutočniť diagnostiku tela cez meridiánové dráhy a na prístroji InBody 230 alebo InBody 270. Ponúkam tiež spoluprácu v tejto oblasti, získané vedomosti a podporu pre tých, ktorí sa o zdravý životný štýl zaujímajú.

moj-pribeh

Môj príbeh

Volám sa Ján Mikulka a som dlhšie mladý (ročník 1965).  Moja životná cesta od študenta SPŠS v Martine, absolventa VŠDS v Žiline cez zamestnanca, vedúceho pracovníka a člena predstavenstva ŽOS Vrútky, ma v roku 1995 odklonila na dráhu podnikania a to do úplne inej oblasti ako som študoval.

V roku 2000, keď som rozširoval svoje podnikanie, som sa stretol s ponukou spolupracovať so spoločnosťou Amway. Z jej širokého portfólia ma zvlášť zaujali doplnky stravy od firmy Nutrilite.  Nielen mne,  ale aj ľuďom v mojom okolí  priniesli pozitívnu osobnú skúsenosť.  Ako prichádzali informácie a vedomostioblasti zdravia, zdravého životného štýlu a výživy, tak sa postupne vo mne prebúdzala vášeň pracovať v tejto oblasti a nenechať si nadobudnuté znalosti len pre seba.V súčasnosti je mojim zámerom odovzdať ďalej získané vedomosti, znalosti  a  informácie  zo školení, seminárov a kurzov a pomôcť tak tým, ktorí hľadajú osobitý prístup a súčasne zdieľať s ľuďmi špičkové produkty, ktorým sám dôverujem.  V dnešnej dobe Vám viem prehodnotiť  Váš životný štýl, navrhnúť jeho zmenu, pomôcť vyriešiť nadváhu (alebo podvýživu),  pripraviť stravovací plán, zabezpečiť analýzu prvkov z vlasov, uskutočniť diagnostiku tela cez meridiánové dráhy a na prístroji InBody 230 alebo InBody 270. Ponúkam tiež spoluprácu v tejto oblasti, získané vedomosti a podporu pre tých, ktorí sa o zdravý životný štýl zaujímajú.

moj-pribeh

Môj príbeh

Volám sa Ján Mikulka a som dlhšie mladý (ročník 1965).  Moja životná cesta od študenta SPŠS v Martine, absolventa VŠDS v Žiline cez zamestnanca, vedúceho pracovníka a člena predstavenstva ŽOS Vrútky, ma v roku 1995 odklonila na dráhu podnikania a to do úplne inej oblasti ako som študoval.

V roku 2000, keď som rozširoval svoje podnikanie, som sa stretol s ponukou spolupracovať so spoločnosťou Amway. Z jej širokého portfólia ma zvlášť zaujali doplnky stravy od firmy Nutrilite.  Nielen mne,  ale aj ľuďom v mojom okolí  priniesli pozitívnu osobnú skúsenosť.  Ako prichádzali informácie a vedomostioblasti zdravia, zdravého životného štýlu a výživy, tak sa postupne vo mne prebúdzala vášeň pracovať v tejto oblasti a nenechať si nadobudnuté znalosti len pre seba. V súčasnosti je mojim zámerom odovzdať ďalej získané vedomosti, znalosti  a  informácie  zo školení, seminárov a kurzov a pomôcť tak tým, ktorí hľadajú osobitý prístup a súčasne zdieľať s ľuďmi špičkové produkty, ktorým sám dôverujem.  V dnešnej dobe Vám viem prehodnotiť  Váš životný štýl, navrhnúť jeho zmenu, pomôcť vyriešiť nadváhu (alebo podvýživu),  pripraviť stravovací plán, zabezpečiť analýzu prvkov z vlasov, uskutočniť diagnostiku tela cez meridiánové dráhy a na prístroji InBody 230 alebo InBody 270. Ponúkam tiež spoluprácu v tejto oblasti, získané vedomosti a podporu pre tých, ktorí sa o zdravý životný štýl zaujímajú.

KONTAKT

Ing. Ján Mikulka
+421 905 500 846
info@zdravacesta.sk
Andreja Kmeťa 32
036 01
Martin

SOCIÁLNE SIETE

Všetky práva vyhradené © 2024 zdravacesta.sk